MEDEMBLIK – Anderen helpen omdat jij dat zelf wilt. Niet alleen nadat de ander daar om vraagt. Jij doet dat gewoon. Omdat je er een goed gevoel van krijgt. Omdat je weet dat anders niemand het doet. Omdat je ziet wat er nodig is. Omdat je het niet laat gebeuren dat die ander iets te kort komt. Of niet geholpen wordt.
NH Radio wil graag iets terug doen voor deze groep mensen, en onder de bezielende leiding van June Hoogcarspel is een grote ploeg van NH Radio bezig om de Q-factory in Amsterdam in orde te maken voor het grote diner vanavond. De hele avond is vanaf 18:00 uur te volgen op NH Radio en via www.nhradio.nl .
Medemblikker bedrijven twijfelden geen moment
En net zoals in 2018 bij het eerste ‘Dankjewel Diner’ staan ook deze keer weer bedrijven uit Medemblik klaar om hun steentje bij te dragen. Zo doneert bakkerij Raat verse stokbroden, doneert het bakkerijmuseum een grote hoeveelheid chocolaatjes en kunnen de genodigden vanavond ook heerlijk genieten van de biertjes van de Stadsbrouwerij Radboud uit Medemblik.
[signoff]